Etannex
01 / 01

FORMÁTOVACÍ CENTRUM

Přemýšlíte, jakou zvolit fasádu a hledáte partnera, který celý projekt vyřeší za Vás?
Obraťte se na nás – jsme profesionálové specializující se na projektový business v oblasti odvětrávaných fasád.

formatovaci_centrum_stredni1_cb

PŘEDSTAVÍME

Seznámíme Vás s principem fungování a výhodami odvětrávaných fasád, navrhneme možná řešení, prohlédnete si vzorky, možnosti využití a realizované projekty.

ZAMĚŘÍME

Samozřejmostí je konzultace přímo na stavbě, technické zaměření a potřebné zkoušky provedené zkušeným technikem, příprava realizační dokumentace pro stavbu a dílenské dokumentace pro výrobu.

formatovaci_centrum_stredni1_cb

SPOČÍTÁME

Výstupem společného procesu je cenová nabídka odrážející Vaše individuální požadavky a nabízející nejvýhodnější řešení z hlediska ceny a spotřeby materiálu. Nejste-li si jisti výběrem materiálu, navštivte naši vzorkovnu, rádi s Vámi projdeme vlastnosti a výhody jednotlivých materiálů.

formatovaci_centrum_stredni1_cb

VYROBÍME

Díky vlastní výrobě v našem formátovacím centru můžeme kontrolovat proces výroby a předejít tak případným problémům či reklamacím. Umíme zajistit veškeré pracovní operace u velkoformátových desek jako jsou řezání, vrtání, gravírování, plošná perforace či srážení hrany, které učiní Vaši fasá- du jedinečnou.

DODÁME

Jsme schopni dodat vám všechny komponenty pro odvětranou fasádu na jakékoliv místo určení po celé České republice. Máme vlastní sklady, využí- váme jak služeb renomovaných dopravců, tak vlastní dopravu.

V případě zájmu Vám rádi doporučíme některou z našich partnerských společností, která zajistí profesionální montáž.