Etannex
01 / 01

CO NABÍZÍME?

Přemýšlíte, jakou zvolit fasádu a hledáte partnera, který celý projekt vyřeší za vás?
Obraťte se na nás – jsme profesionálové specializující se na projektový business v oblasti odvětrávaných fasád.

co-nabizime

PŘEDSTAVÍME

Seznámíme vás s principem fungování a výhodami odvětrávaných fasád, navrhneme možná řešení, prohlédnete si vzorky, možnosti využití a realizované projekty.

ZAMĚŘÍME

Samozřejmostí je konzultace přímo na stavbě, technické zaměření a potřebné zkoušky provedené zkušeným technikem, příprava realizační dokumentace pro stavbu a dílenské dokumentace pro výrobu.

deska_oprava kopie

SPOČÍTÁME

Výstupem společného procesu je cenová nabídka odrážející vaše individuální požadavky a nabízející nejvýhodnější řešení z hlediska ceny a spotřeby materiálu. Nejste-li si jisti výběrem materiálu, navštivte naši vzorkovnu, rádi s vámi projdeme vlastnosti a výhody jednotlivých materiálů.

Co_nabizime_3velke

VYROBÍME

Díky vlastní výrobě v našem formátovacím centru můžeme kontrolovat proces výroby a předejít tak případným problémům či reklamacím. Umíme zajistit veškeré pracovní operace u velkoformátových desek jako jsou řezání, vrtání, gravírování, plošná perforace či srážení hrany, které učiní vaši fasádu jedinečnou.

DODÁME

Jsme schopni dodat vám všechny komponenty pro odvětranou fasádu na jakékoliv místo určení po celé České republice. Máme vlastní sklady, využíváme jak služeb renomovaných dopravců, tak vlastní dopravu.

V případě zájmu vám rádi doporučíme některou z našich partnerských společností, která zajistí profesionální montáž.