Etannex
01 / 01

Kdo jsme?

O Etannexu

Společnost Etannex s.r.o. (dříve Etanco) vznikla v roce 1997 a již od svého počátku se specializovala na oblast odvětraných fasád. Jsme výhradním distributorem Etanco France pro český a slovenský trh, nabízejícím komplexní řešení v oblasti podkladních konstrukcí včetně kotvení a technické podpory.

Spojením se skupinou Gunnex v roce 2019 získala naše společnost silné finanční a organizační zázemí pro další rozvoj a stala se kapitálově ryze českou nezávislou společností. V roce 2020 dokončila svou vlastní akvizici know-how a technologického centra na formátování fasád. Tím jsme se stali expertem a komplexním dodavatelem pro odvětrané fasády se specializací na deskové materiály.

Etannex s.r.o. působí v celé České republice, zajistíme vše po obchodní a technické stránce, pro montáž využíváme celorepublikovou síť ověřených obchodních partnerů. Díky dlouholetému působení na trhu máme bohaté zkušenosti i s projekty ve velkých výběrových řízeních. Navrhneme a zajistíme pro Vás cenově a technicky optimální řešení odvětrané fasády.

katalog2
Kdo_jsme_2velke
Kdo_jsme_3velke