Etannex
01 / 01

KOTVÍCÍ PRVKY PRO UCHYCENÍ NOSNÝCH ROŠTŮ!

Etannex, jakožto nástupce společností ETANCO, nabízí široký sortiment certifikované kotevní techniky a doplňků pro odvětrané fasády.

Naleznete u nás kotvy pro velké zatížení, bezpečnostní kotvy, rámové hmoždinky, natloukací kotvy, hmoždinky tepelné izolace, lešenářské kotvy, chemické malty a reakční kotvy. Všechny tyto produkty jsou součástí našeho výrobního programu.

Například hmoždinky ISOMAX jsou ideální pro upevnění tepelné izolace z polystyrenu nebo minerální vaty na zdivo. ISOMAX má upínací kapacitu až 345 mm s Evropským technickým osvědčením.

Pro kotvení kovových konstrukcí jsou využívány stěnové úhelníky Isolco pro vertikální a stěnové upevnění, úhelníky Konsol pro vertikální upevnění.

Plastová hmoždinka jako je univerzální rámová hmoždinka FM-X5 může být použita v různých materiálech. Rámová hmoždinka FM-X5 je velmi flexibilní a stabilní. Neprotáčí se v podkladu, je opatřena speciální geometrií.

Přesný způsob kotvení a nejvhodnější materiál je individuálně řešen pro každý projekt a je součástí projektové dokumentace.