Etannex
01 / 01

Co nabízíme?

Přemýšlíte, jakou zvolit fasádu a hledáte partnera, který celý projekt vyřeší za Vás? Obraťte se na nás – jsme profesionálové specializující se na projektový business v oblasti odvětrávaných fasád.

PŘEDSTAVÍME

Seznámíme Vás s principem fungování a výhodami odvětrávaných fasád, navrhneme možná řešení, prohlédnete si vzorky, možnosti využití a realizované projekty.

ZMĚŘÍME

Samozřejmostí je konzultace přímo na stavbě, technické zaměření a potřebné zkoušky provedené zkušeným technikem, příprava realizační dokumentace pro stavbu a dílenské dokumentace pro výrobu. Během celého procesu tvorby nabídky s Vámi konzultujeme možné materiály a podoby odvětrané fasády.

SPOČÍTÁME

Výstupem společného procesu je cenová nabídka odrážející Vaše individuální požadavky a nabízející nejvýhodnější řešení z hledisky ceny a spotřeby materiálu.

VYROBÍME

Díky vlastní výrobě v našem formátovacím centru můžeme kontrolovat proces výroby a předejít tak případným problémům či reklamacím.

DODÁME

Jsme schopni dodat vám všechny komponenty pro odvětranou fasádu na jakékoliv místo určení po celé České republice. Máme vlastní sklady, využíváme jak služeb renomovaných dopravců, tak vlastní dopravu.

Naším společným cílem je doručit veškeré zboží v dohodnutém termínu a nejlepší možné kvalitě.

V případě zájmu Vám rádi doporučíme některou z našich partnerských společností, která zajistí profesionální montáž.