Etannex
01 / 01

Naše služby

Kdo jsme?

Společnost Etannex s.r.o. (dříve Etanco) vznikla v roce 1997 a již od počátku působila v oblasti odvětraných fasád. Jako výhradní distributor Etanco France dodáváme na český a slovenský trh komplexní řešení v oblasti podkladních konstrukcí včetně kotvení a technické podpory. Spojením se skupinou Gunnex v 2019 roku získala naše společnost silné finanční
a organizační zázemí pro další rozvoj a stala se kapitálově ryze českou nezávislou společností. V roce 2020 dokončila svou vlastní akvizici know-how a technologického centra
na formátování fasád. Tak jsme se stali komplexními dodavateli řešení v oblasti odvětraných fasád se specializací na deskové materiály.
Etannex s.r.o. působí v celé České republice a pro komplexní dodávky fasád s montáží využívá celorepublikovou síť partnerů.
Nabízíme spolupráci, technickou podporu
a know-how umožňující optimalizaci nákladů
na odvětrané fasády, máme zkušenosti
i s projekty ve velkých výběrových řízeních.

Naše Služby

na klíč k vaší plné spokojenosti

Pro vaši stavbu zajistíme krásnou, účelnou a moderní tvář – naši odvětranou fasádu. Oceníte u ní nejen vzhled, ale také její všestrannost, životnost a snadnou montáž. Pomůžeme se zaměřením, poradíme a dopravíme vše až na místo. Nebo ještě lépe: vše vám uděláme na klíč k vaší plné spokojenosti.

zaujme na první pohled

Fasáda ale nemusí být jen bílá nebo barevná plocha s okny a dveřmi. Fasáda má být to, co zaujme na první pohled, co stavbu včlení do krajiny a zároveň slouží jako ochrana budovy a tepelný štít.

moderní a krásné

Umíme pro vás navrhnout zajímavé, moderní a krásné podoby s využitím prořezů, tvarovaných doplňků a designových řešení. Nebojte se dát svému domu jedinečnou tvář. Společně to zvládneme!

Společnost Etannex s.r.o. (dříve Etanco) vznikla v roce 1997 a již od počátku působila v oblasti odvětraných fasád. Jako výhradní distributor Etanco France dodáváme na český a slovenský trh komplexní řešení v oblasti podkladních konstrukcí včetně kotvení a technické podpory. Spojením se skupinou Gunnex v 2019 roku získala naše společnost silné finanční a organizační zázemí pro další rozvoj a stala se kapitálově ryze českou nezávislou společností. V roce 2020 dokončila svou vlastní akvizici know-how a technologického centra na formátování fasád. Tak jsme se stali komplexními dodavateli řešení v oblasti odvětraných fasád se specializací na deskové materiály. Etannex s.r.o. působí v celé České republice a pro komplexní dodávky fasád s montáží využívá celorepublikovou síť partnerů. Nabízíme spolupráci, technickou podporu
a know-how umožňující optimalizaci nákladů na odvětrané fasády, máme zkušenosti i s projekty ve velkých výběrových řízeních.